wodociąg

KOMUNIKAT

Komunikat

Zakład Gospodarki Komunalnej w Psarach publikuje badania wody za miesiąc listopad - wszystkie pobrane próbki spełniają wymagania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

Data publikacji: 
2017-12-14

KOMUNIKAT

Komunikat

Zakład Gospodarki Komunalnej w Psarach publikuje badania wody za miesiąc październik - wszystkie pobrane próbki spełniają wymagania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

Data publikacji: 
2017-11-08

KOMUNIKAT

Komunikat

Zakład Gospodarki Komunalnej w Psarach w związku z komunikatem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Dąbrowie Górniczej informuje o przydatności wody do spożycia na terenie "Osiedla Czerwony Kamień" w Górze Siewierskiej na ulicach: Miedzianej, Granitowej, Wapiennej, Bursztynowej i Kwarcowej. Ponadto informujemy że na terenie całej Gminy Psary woda jest przydatna do spożycia.

Dodatkowych informacji, udziela całodobowo Zakład Gospodarki Komunalnej w Psarach pod numerem telefonu 603 982 313.

 

Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej w Psarach
/-/
Łukasz Siwczyk

Data publikacji: 
2017-08-24

KOMUNIKAT W SPRAWIE PRZYDATNOŚCI WODY DO SPOZYCIA

KOMUNIKAT PAŃSTWOWEGO POWIATOWEGO INSPEKTORA SANITARNEGO W DĄBROWIE GÓRNICZEJ Z DNIA 24.08.2017 r

Aktualny komunikat odwołuje komunikaty z dnia 21.08.2017 r.

Woda na  Osiedlu Czerwony Kamień ulice: Miedziana, Granitowa, Wapienna, Bursztynowa, Kwarcowa (zasilanego z hydroforni Osiedle Czerwony Kamień – Góra Siewierska)

jest przydatna do spożycia

Uwaga: ze względu na chlorowanie wody możliwa jest zmiana zapachu i smaku wody

Data publikacji: 
2017-08-24

KOMUNIKAT

Komunikat w sprawie nieprzydatności wody przeznaczonej do spożycia na terenie Osiedla Czerwony Kamień w Górze Siewierskiej

Zakład Gospodarki Komunalnej w Psarach w związku z komunikatem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Dąbrowie Górniczej informuje o nieprzydatności wody do spożycia na terenie "Osiedla Czerwony Kamień" w Górze Siewierskiej na ulicach: Miedzianej, Granitowej, Wapiennej, Bursztynowej i Kwarcowej. Woda jest dostarczana do mieszkańców wyżej wymienionych ulic beczkowozem oraz w postaci butelkowanej do godziny 18.00. W przypadku dostaw w późniejszych godzinach Zakład Gospodarki Komunalnej prosi o kontakt pod numerem telefonu 603 982 313.

Data publikacji: 
2017-08-21

Strony